Kdo jsem?

Něco málo o mně

Narodil jsem se 21. srpna 1989 v Liberci, ale vyrůstal v sousedním Jablonci nad Nisou. Zde jsem také vystudoval Gymnázium, kde jsem roce 2009 úspěšně odmaturoval z českého a anglického jazyka, fyziky a matematiky. Od téhož roku se aktivně věnuji fotografování.

V roce 2010 jsem vedle studia na liberecké Technické univerzitě navázal fotografickou spolupráci se sportovním portálem a o pár měsíců později i s regionálním zpravodajstvím. V roce 2011 jsem se dostal na pozici externího fotoredaktora celorepublikové agentury Mediafax. Postupně jsem začal spolupracovat i s dalšími subjekty, jako například Bílí Tygři Liberec, HC Lev Praha nebo Český svaz biatlonu. V roce 2012 jsem získal pozici operního fotografa v libereckém divadle F. X. Šaldy. V témže roce jsem vyhrál výběrové řízení na pozici fotoreportéra ČTK pro Karlovarský kraj, tu jsem ale nakonec odmítl. Na podzim roku 2014 jsem začal spolupracovat s FK Jablonec. Rok 2015 přináší další novou spolupráci, tentokrát s Jabloneckým kulturním a informačním centrem.

Své studium jsem úspěšně završil státní závěrečnou zkouškou a obhájením diplomové práce na téma Specifické možnosti digitální fotografie pro propagaci podniku. V únoru 2017 jsem se stal krajským fotoreportérem Deníku pro Liberecký kraj. Po dvou letech jsem se však vydal svou vlastní cestou a stal se ze mě fotograf na volné noze.

Co dělám?

Nabídka služeb

Nabízím fotografické služby a tvorbu videa zejména v následujících oblastech - sportovní, kulturní a happeningové události, firemní i soukromé akce, svatební a portrétní fotografování. V nabídce nechybí ani realitní fotografie. V nabídce nechybí ani oblíbené focení dronem. Fotografuji primárně v Libereckém kraji a okolí, ale zakázky jsem schopen realizovat po celé republice nebo i v zahraničí.

Na vaše přání jsem také schopný zajistit dalšího fotografa, případně dle typu akce i redaktora, který podloží fotoreportáž kvalitním článkem.

Z jakékoliv fotografie, kterou naleznete na mém webu nebo facebookové stránce, lze nechat udělat FOTOOBRAZ na plátno.

Pro cenovou kalkulaci mě kontaktujte pomocí e-mailu nebo kontaktního formuláře.

Objednejte si mě! Podívejte se na moji tvorbu